Aukso plombos

Aukso folijos plombos – tai ilgaamžiškiausios plombos dantų restauracijose. Ši išskirtinė plombavimo metodika reikalauja aukščiausio tikslumo, kruopštumo ir susikaupimo, kas leidžia dantį atkurti daugiau kaip šimtmetį gyvuojančios technikos pagalba. Auksas dėl savo savybių idealiai tinkanti medžiaga dantų restauracijoms.

Tik labai nedidelis būrelis gydytojų pasaulyje šiandien dar žino kaip plombuoti šia technika. Gydytojas odontologas Tadas Koržinskas šios technikos mokėsi Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Vokietijoje, todėl iki šiol aktyviai praktikuoja šį ypatingą plombavimo būdą, kai naudojamos auksinės plombos.

Gero ilgalaikio gydymo rezultato galima tikėtis tik tuomet, kai visi gydymo etapai atlikti profesionaliai ir kai naudojamos patikimos medžiagos. Aukso folijos plombos užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Jeigu Jus domina profesionalios odontologo paslaugos, jų kaina arba kyla daugiau klausimų, nedvejodami kreipkitės į Bokštų odontologijos kliniką tel. nr. +37067954040 arba el. paštu info@implantavimas.lt


Panašūs straipsniai: