Burnos higiena

Profesionali burnos higiena (kaina gali svyruoti priklausomai nuo paciento dantų būklės) yra vienas iš dantų priežiūros būdų, padedančių išlaikyti sveiką ir gražią šypseną. Tai lyg kertinis akmuo, užtikrinantis odontologinio gydymo sėkmę bei ilgametį dantų restauracijų funkcionavimą. Burnos higiena – tai būtina prevencinė priemonė, norint užtikrinti karieso neatsiradimą ir neišplitimą paciento burnoje bei išvengiant kitų odontologinių susirgimų.  

Burnos higiena – ankstyvosios diagnostikos bei sėkmingo ir minimaliai invazinio gydymo garantas. Kuo anksčiau pradėsite visapusiškai rūpintis savo dantų sveikata – tuo ilgiau turėsite gražią ir sveiką šypseną.

Burnos higiena (Klaipėda) yra rekomenduojama prieš daugelio kitų odontologinių procedūrų atlikimą. Ją siūloma atlikti prieš periodontologinį gydymą, dantų balinimą, protezavimą, ortodontinį gydymą ir kitas odontologines procedūras. Mūsų klinikoje atliekamos visos odontologines paslaugos ir profesionali burnos higiena (kainos nurodytos čia).

Tam, kad tinkamai prižiūrėti burnos ertmę būtina ne tik rytais ir vakarais valyti dantis dantų šepetėliu bei skalauti specialiu skysčiu, bet ir reguliariai lankytis pas burnos higienos specialistus. Pacientai, neįpratę atlikti burnos higienos, dažniau kenčia nuo periodontito ir kitų burnos ertmės ligų.

Profesionali burnos higienistė Bokštų odontologijos klinikoje pirmoji pamatys pokyčius paciento burnos gleivinėje ar dantų kietuosiuose audiniuose.

Kaip atliekama burnos higiena ir kokia jos kaina?

Burnoje esančios mikrofloros pakitimus nulemia daug veiksnių – paciento genetika, mityba, burnos higienos įpročiai, bendri organizmo susirgimai, naudojami medikamentai ir kita. Profesionali burnos higiena (Klaipėda) mūsų klinikoje prasideda nuodugniu burnos ertmės ištyrimu, konsultacija ir išsamiu pokalbiu su pacientu.

Tik susipažinusi su esama padėtimi, profesionali burnos higienistė nustatys individualius rizikos veiksnius, aptars gydymo strategiją, patars, kokia pacientui siūloma burnos higiena, kaina.

Procedūros metu profesionaliai nuvalomos minkštosios ir kietosios dantų apnašos, nupoliruojami dantų paviršiai, pašalinamos pigmentinės ar dėl rūkymo, kavos atsiradusios dėmės, jei reikia, pašalinami dantų akmenys ar atliekamos mineralinių, gydomųjų medžiagų aplikacijos. Tai kur kas daugiau nei dantų akmenų nuvalymas!

Kai Jums bus atlikta higiena, specialistai parinks tinkamiausias dantų priežiūros priemones, patars, kaip elgtis, kad dantų ertmė būtų prižiūrėta ir sveika ilgesnį laiką. Labai svarbu, kad įpratus periodiškai lankytis pas burnos higienos specialistus, išsivystytų manualiniai įpročiai ir namuose.

Kodėl rinktis Bokštų odontologijos kliniką?

Dažnai pacientai nerimauja, kad burnos higiena bus nemaloni ar net skausminga procedūra. Tačiau Bokštų odontologijos klinikos personalas pasirūpins, kad Jūs procedūrų metu jaustumėte kuo mažesnį diskomfortą.

Tikslas, dėl kurio mes dirbame – tai patenkintas pacientas su tobula šypsena. Geri pacientų atsiliepimai apie burnos higieną padeda mums judėti pirmyn.

Jei Jus domina profesionali burnos higiena (Klaipėda), kainos ar turite daugiau klausimų, nedvejodami kreipkitės į Bokštų odontologijos kliniką tel. nr. +37067954040 arba el. paštu info@implantavimas.lt ir gaukite visus atsakymus.
Panašūs straipsniai: