Dantenų plastika

Po dantų implantavimo ar vykstant dantenų recesijai dažnai trūksta minkštųjų audinių, kuriuos reikia atstatyti. Tuomet atliekama dantenų plastika – trūkstamose vietose priauginamos dantenos. Dažniausiai minkštųjų audinių plastika atliekama siekiant atkurti prarastą estetinį vaizdą.

Dantenų recesija – dėl dantenų atsitraukimo palaipsniui atsidengiantis danties šaknies paviršius, kai dantenos atsitraukia nuo dantų. Jei pacientą kankiną dantų recesija, šią problemą galima išspręsti atliekant dantenų plastiką, kitaip tariant – uždengiant dantenas.

Dantenų plastika – tai chirurginis metodas, kuris padeda sugrąžinti prarastą šypseną, apsaugoti dantis nuo galimų tolesnių pažeidimų ir sumažinti jaučiamą dantų skausmą bei jautrumą.

Kartais dantenų plastika atliekama po estetinio plombavimo ar protezavimo, kai dantys yra ištiesinti ir dantenų aukščiai sureguliuoti. Dantenų korekcija gali padėti priekiniams dantims harmoningai derėti su dantenomis.

Bokštų odontologijos klinikoje atliekama dantenų korekcija lazeriu, siekiant gražios pacientų šypsenos ir neskausmingo rezultato. Dantenų korekcija lazeriu yra trumpa ir nesudėtinga procedūra. Ji ne tik pagerina burnos ir šypsenos vaizdą, bet po jos laukia nesudėtingas ir mažiau skausmingas pooperacinis laikotarpis.

Jeigu Jus domina profesionalios odontologo paslaugos, jų kaina arba kyla daugiau klausimų, nedvejodami kreipkitės į Bokštų odontologijos kliniką tel. nr. +37067954040 arba el. paštu info@implantavimas.lt


Panašūs straipsniai: