Dantų implantavimas

Sveika ir graži šypsena yra pasitikėjimo savimi garantas. Todėl jei žmogus praranda vieną ar daugiau dantų dėl įvairių priežasčių, į tai sunku žiūrėti pro pirštus. Tuomet reikia kreiptis į gydytoją odontologą pagalbos. Dantų implantavimas – tai pažangiausias gydymo metodas, skirtas atkurti prarastus pavienius, kelis ar visus dantis.

Įvairūs dantų implantavimo būdai padeda sustabdyti žandikaulio irimą, sugrąžinti normalų sąkandį bei kramtymo funkciją. Dantų implantavimas padeda atstatyti trūkstamus dantis ir kiek įmanoma – išsaugoti esamus.

Ilgalaikis rezultatas

Dažnai pacientai nuogąstauja, kad dantų implantavimas bus ilgas ir varginantis, o jo rezultatai – ne ilgalaikiai. Tačiau mes galime Jus nuraminti, nes Bokštų odontologijos klinikoje naudojamos šiuolaikinės technologijos ir patyrusių specialistų rankos atkuria stulbinančiai natūralias ir gražias pacientų šypsenas, o dantų implantavimas ir jo kaina atitinka suteikiamą kokybę. Tyrimais įrodyta, kad dantų implantavimas yra patikimiausias prarasto danties atkūrimo metodas. Net 99,2 proc. dantų implantų įsodinimo procedūrų yra sėkmingos.

Dantų implantavimas, kaina, gydymo trukmė ir rezultatai priklauso nuo individualios paciento situacijos ir jam pritaikyto optimalaus gydymo plano.

Kas yra dantų implantas?

Dantų implantai, paprastai apibūdinant, yra dantų šaknų pakaitalai, ant kurių pritvirtinami protezai (vainikėliai). Dantų implantas atrodo kaip specialiai pagal danties šaknies formą sukurtas varžtas. Jis dažniausiai gaminamas iš titano, kadangi šis metalas žmogaus organizmui nesukelia didelių alerginių reakcijų ir yra lengvai įsisavinamas.

Kaip atliekamas dantų implantavimas?

Procedūrų metu pakeičiama prarasto danties šaknis ir viršutinė danties dalis. Dantų implantas įsriegiamas į žandikaulio kaulą, kur nėra danties, ir tampa it nauja danties šaknimi. Ši procedūra dažniausiai taikoma pacientams nuo 18 metų, nes jai reikalingas visiškai susiformavęs žmogaus žandikaulis.

Dantų implantai gali būti naudojami vieno ar visų paciento dantų pakeitimui. Juos galima sriegti tiek apatiniame, tiek viršutiniame žandikaulyje.
Po kaulo priauginimo prie implanto, ant jo atliekamas dantų protezavimas.

Nuo ko pradėti?

Dantų implantavimas Bokštų odontologijos klinikoje prasideda nuo paciento konsultacijos ir apžiūros. Apžiūros metu gydytojas odontologas įvertina paciento danties būklę, sąkandį, įvertina prarasto danties kaulo kiekį ir kokybę, taip pat padaro panoraminę dantų nuotrauką arba 3D kompiuterinę tomografiją. Jeigu reikia, gydytojas pataria išsigydyti šalutines ligas, kurios gali apsunkinti gydymo procesą.

Kadangi implantavimas – invazinė procedūra, prieš ją gydytojai rekomenduoja atlikti tyrimus. Nuo bendros paciento būklės priklauso, kokį gydymo planą gydytojas paskirs, koks bus dantų implantavimas ir jo kaina, kokia galima pooperacinio laikotarpio rizika.  

Strateginis gydymo planavimas

Bokštų odontologijos klinikos gydytojai vadovaujasi principu, kad tik strateginis, nuoseklus ir  kruopštus gydymas su individualiu planu užtikrina ilgametį rezultatą. Dantų implantavimas reikalauja ypač nuoseklaus gydymo planavimo ir atsižvelgimo į paciento norus. Kiekvienas pacientas yra unikalus, o gydymo sprendimai turi būti individualūs.

Prieš pradedant gydymą, klinikos gydytojai viską aptaria su pacientu, esant reikalui konsultuojasi su kitų sričių specialistais. Strateginis gydymo planavimas taupo paciento laiką ir pinigus.

Prieš dantų implantacijos procedūras, gydymas yra planuojamos virtualiai (specialios kompiuterinės dantų implantų projektavimo metodikos Nobel Guide pagalba). Tai – itin dideliu tikslumu pasižyminti dantų implantavimo planavimo technologija. Ji leidžia skrupulingai suprojektuoti ir pagaminti tiek laikinus, tiek nuolatinius dantų implantus. Šios modernios technologijos pagalba sutrumpinamas gydymo laikas, o rezultatai tenkina net ir reikliausius pacientus bei gydytojus.

Nobel Guide projektavimas yra individualus kiekvienam pacientui ir taikomas įvairiomis situacijomis, kai pasirenkamas dantų implantavimas (Klaipėda). Šios programos pagalba specialistai sumodeliuoja trimatį struktūrinį būsimų dantų vaizdą. Tai leidžia dantų implantą pozicionuoti itin tiksliai, vos per kelių milimetrų dydžio pjūvį dantenose.

Kaulo atauginimas

Bokštų odontologijos klinikos gydytojai apžiūros metu taip pat nusprendžia, ar pacientui reikalingas tik dantų implantavimas, ar ir kaulo atkūrimo operacijos. Jei pacientai neturėjo vieno ar daugiau dantų ilgesnį laiką ir kaulas toje vietoje yra pradėjęs tirpti, gydytojai gali rekomenduoti kaulo atauginimą. Tuomet, pasitelkus kaulo augmentacijos metodą (dirbtiniu arba nuosavu kaulu), suformuojamas naujas kaulas, o jo vietoje galima atlikti dantų implantaciją.

Sklandus gijimo laikotarpis

Greitesniam kaulo prigijimui ir žaizdos gijimo profilaktikai mūsų klinikoje naudojamas trombocitais prisotinto fibrino krešulys, kuris specialia technologija išgaunamas iš paties paciento kraujo. Jame gausu augimą skatinančių veiksnių, dėl kurių gijimo laikotarpis po dantų implantavimo būna sėkmingesnis.

Ar implantų sriegimas – skausmingas?

Dantų implantavimas nėra skausminga procedūra, nes patyrę gydytojai odontologai implanto įsriegimui pasitelkia vietinės nejautros metodus. Po implantacijos procedūros galima jausti nemalonų maudimą ar stipresnį skausmą, bet Bokštų odontologijos klinikos personalas patars, kokius nuskausminančius vaistus vartoti, kad nemalonūs pojūčiai Jūsų nevargintų. Svarbu, kad pacientas įsiklausytų į gydytojo rekomendacijas, ir vaistinius preparatus vartotų tiksliai taip, kaip nurodyta.
Kodėl rinktis Bokštų odontologijos kliniką?

Mūsų klinikoje teikiamos visos odontologinės ir burnos chirurgijos paslaugos. Jeigu reikia, gydymo metu pasitelkiami kauliniai blokai, sinuso pakėlimo operacijos, kaulo priauginimo operacijos, kaulo platinimas, kaulinės keteros perskyrimas, nervo transpozicija ir kitos burnos chirurgijos operacijos.

Be to, mes siūlome kaulo priauginimo alternatyvą – All-on-4 operacijos metodika. Jos metu pasvirai įsukti dantų implantai leidžia pritvirtinti fiksuotą dantų protezą net esant pažengusiam kaulo nutirpimui. Individualiais atvejais, jei dantų implantavimas nebegalimas, naudojame ilguosius skruostikaulinius Zygoma implantus.

Tikslas, dėl kurio mes dirbame – tai patenkintas pacientas su tobula šypsena. Geri klientų atsiliepimai apie dantų implantavimą motyvuoja mus dirbti su šypsena ir susikaupimu.

Jeigu Jus domina profesionali dantų implantacija Klaipėdoje ir jo kainos arba turite kitų klausimų, prašome nedvejojant kreiptis į Bokštų odontologijos kliniką tel. nr. +37067954040 arba el. paštu info@implantavimas.lt, kur gausite visus atsakymus į rūpimus klausimus.Panašūs straipsniai: