Dantų plombavimas

Bokštų odontologijos klinikoje atliekamas dantų plombavimas įvairiomis medžiagomis ir technikomis.

Nuo įprasto dantų plombavimo iki specifinio, ypatingo kruopštumo reikalaujančio dantų plombavimo aukso folijos plombomis – visa tai galite rasti Bokštų odontologijos klinikoje Klaipėdoje.

Dantų plombavimas atliekamas siekiant atkurti danties funkciją ar estetiką (dantų estetinis plombavimas).  Ši procedūra padeda pašalinti danties defektus, išsaugoti sveikus kietuosius audinius ir neleisti mikroorganizmams patekti į vidines danties sandaras.

Jeigu procedūra neatliekama laiku ir dantys neplombuojami, pacientus gali kankinti danties skausmai, padidėjęs jautrumas, pradėti vystytis ėduonis. Dantys gali pradėti lūžinėti, o ilgainiui juos gali tekti ir pašalinti.

Profilaktinės patikros metu nustačius, ar pacientui reikalingas plombavimas, laiku suteiktos profesionalų paslaugos padės išsaugoti sveiką ir gražią šypseną.

Jeigu Jus domina profesionalios odontologo paslaugos, jų kaina arba kyla daugiau klausimų, nedvejodami kreipkitės į Bokštų odontologijos kliniką tel. nr. +37067954040 arba el. paštu info@implantavimas.lt


Panašūs straipsniai: