Dantų protezavimas

Dantų protezavimas (Klaipėda) atliekamas pacientams su sutrikusia kramtomojo organo funkcija ir sužemėjusiu sąkandžiu (kitaip vadinamais „nusitrynusiais dantimis“).

Nereikėtų nerimauti, kad dantų protezai atrodys nenatūraliai ar bus nepatogūs. Profesionaliai uždėti dantų protezai padeda išvengti kalbos defektų, neleidžia vystytis žandikaulių patologijoms ir kitoms problemoms.

Kokybė

Kai dėl patirtų traumų, pažeidimų, nusidėvėjimo ar kitų veiksnių atkurti žmogaus dantų plombinėmis medžiagomis nebeįmanoma, pasitelkiamas dantų protezavimas.

Dantų protezavimui mūsų klinikoje naudojamos restauracijos yra tvirtos, ilgaamžiškos ir patogios, net tais atvejais, kai prarasta didelė dalis danties audinio, dantis yra nulūžęs ar jo iš viso nėra.

Dantų protezavime galimas metalo keramikos, bemetalės keramikos vainikėlio, tiltinių protezų, protezų ant implantų, plokštelių bei sudėtingų lanko atraminių protezų (hibridinės konstrukcijos protezų) naudojimas. Kvalifikuoti mūsų klinikos gydytojai odontologai po nuodugnios paciento apžiūros ir pokalbio nusprendžia, kuris dantų protezavimo metodas yra tinkamiausias ir labiausiai atitinkantis individualius poreikius.

Strateginis gydymo planavimas

Klinikos gydytojai vadovaujasi principu, kad strateginis gydymas su kruopščiai ir nuosekliai parengtu individualiu gydymo planu užtikrina ilgametį rezultatą.

Bokštų odontologijos klinikoje yra taikomas moderniausias ir laiko patikrintas dantų protezavimas ir jo metodai. Pacientui atvykus į konsultaciją, pirmiausiai nuodugniai ištiriama jo dantų būklė, ji aptariama su pacientu. Bokštų odontologijos klinikos specialistai parengia individualų gydymo planą kiekvienam pacientui individualiai, kruopščiai jį aptaria su pacientu, susipažįsta su paciento norais bei lūkesčiai, pristato gydymo alternatyvas.

Mūsų gydytojams ypač svarbus estetinis protezavimas, gydymo eiliškumas, individualus medžiagų parinkimas laikiniems ir nuolatiniams protezams, sąkandžio modifikavimas ir naujų neuroraumeninių funkcijos kelių indukcija.

Kiekvienu atveju mūsų gydytojai odontologai parinks tinkamiausią protezavimo modelį ir individualų gydymo metodą. Būtina pabrėžti, kad strateginis gydymo planas taupo paciento laiką bei pinigus.

Estetika ir funkcija

Pagrindinis dantų protezavimo tikslas – natūralios kramtymo ir estetinės funkcijos sugrąžinimas pacientui.

Mūsų klinikos gydytojai odontologai stengiasi, kad ne tik estetiniai, bet ir funkciniai protezuotų dantų požymiai nesiskirtų nuo natūralių paciento dantų. Klinikoje naudojamos moderniausios šiuolaikinės technologijos ir pažangiausios medžiagos užtikrina, kad dantų protezai kiekvienam pacientui tiktų individualiai.

Šiandieninės odontologijos technologijos ir medžiagos suteikia galimybę gydytojams odontologams dantų protezavimo metu tausoti natūralius danties audinius, atkurti ar net pakeisti pradinę danties spalvą, formą ir funkciją. Šiuo metu odontologijoje yra labai didelis medžiagų, skirtų dantų atkūrimui, pasirinkimas. Svarbu, kad jų estetinės savybės nebūtų svarbiausias pasirinkimo kriterijus. Dėl to mūsų klinikos gydytojai atkreipia dėmesį į jų tikslumą, atsparumą apkrovoms, sąveiką su minkštaisiais audiniais, ilgaamžiškumą ir kitas funkcines savybes.

Specialios odontologinės priemonės ir metodai dantų protezavimo metu mūsų klinikoje užtikrina nepriekaištingą dantų funkcionavimą net maksimalaus jų apkrovimo metu. Po baigto dantų protezavimo naujos rekonstrukcijos apsaugomos specialiomis plokštelėmis.

Kaip pasiruošti dantų protezavimui?

Pacientams, kuriuos domina dantų protezavimas, jo kaina ar kitos odontologinės paslaugos, pirmiausiai reikalinga profesionali gydytojo odontologo konsultacija. Ją gausite Bokštų odontologijos klinikoje (Susisiekite). Paciento apžiūros metu bus įvertinta dantų ir dantenų būklė, po surinktos anamnezės (iš paciento surenkama ligos istorija) bus parengtas individualus gydymo planas.

Kodėl rinktis Bokštų odontologijos kliniką?

Mes savo pacientams galime pasiūlyti nuo minimaliai invazinių keraminių rekonstrukcijų, vadovaujantis biomimetikos taisyklėmis, iki pilnai išimamų protezų, pagamintų pagal paciento individualius estetikos, fonetikos ir funkcijos parametrus.

Bokštų odontologijos klinikoje dantų protezų gamybai naudojami modelių skeneriai ir frezavimo aparatūra. Moderni technika leidžia net ir sudėtingiausius protezus gaminti pačioje klinikoje esančioje laboratorijoje. Bokštų odontologijos klinikoje atliekamas dantų protezavimas (Klaipėda) užtikrina aukščiausią tikslumą, funkcionalumą ir estetiką.

Sudėtingi, kompleksiniai dantų protezavimo atvejai, išskirtinės estetikos reikalaujančios klinikinės situacijos dažnai sprendžiamos pasitelkiant laboratorijas Vokietijoje (Synthese Dental Labor, DTM Jan Schünemann, DTM Klaus Müttherthies). Atskiri protezo gamybos etapai vykdomi aukšto preciziškumo frezavimo centruose Šveicarijoje, Vokietijoje, Kanadoje.

Bokštų odontologijos klinikos gydytojų atliekamas dantų protezavimas ir jo metodai yra perimti iš žinomų pasaulyje odontologijos ekspertų, tokių kaip prof. Magne, dr. D. Reusch, prof. Gutowski, DTM Jürg Stuck ir kitų.

Tikslas, dėl kurio mes dirbame – tai patenkintas pacientas su tobula šypsena. Galime garantuoti, kad estetinis protezavimas Klaipėdoje, Bokštų odontologijos klinikoje, turės ilgalaikį rezultatą.

Jei Jus domina profesionalus dantų protezavimas, jo kaina arba turite kitų klausimų, nedvejodami kreipkitės į Bokštų odontologijos kliniką tel. nr. +37067954040 arba el. paštu info@implantavimas.lt ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus. Geri mūsų klientų atsiliepimai verčia mus judėti pirmyn.Panašūs straipsniai: