Estetinis plombavimas

Estetinė odontologija arba estetinis plombavimas – tai odontologijos sritis, kuriai labai didelę įtaką daro subjektyvūs ir emociniai vertinimai. Estetinė odontologija – tai visų odontologijos sričių sintezė aukščiausiame profesionalumo lygmenyje. Tai balansas tarp idealios dantų funkcijos ir natūralios jų išvaizdos. Čia susipina kramtomojo organo funkcijos žinios, estetikos mokslas ir išlavintas estetinis pajautimas, rekonstrukcinė odontologija, implantologija, chirurginis periodontito gydymas ir kitos klinikinės odontologijos sritys.

Tai nėra paprastas dantų plombavimas, kadangi tai reikalauja aukščiausio gydytojo meistriškumo. Lietuvoje sąvokos „estetinis plombavimas” ir „estetinis protezavimas” dažnai vartojamos turint omenyje kosmetinį plombavima. Tačiau kosmetinis dantų plombavimas tik pagražina dantų būklę, bet nepaliečia tikrosios estetikos ir funkcijos. Tikroji estetinė odontologija užtikrina ilgaamžiškumą, sukuria arba atkuria nepriekaištingą funkciją, formą ir išvaizdą.

Kam reikalingas estetinis plombavimas?

Į gydytojus odontologus dėl estetinės odontologijos paslaugų dažniausiai kreipiasi pacientai, kurie skundžiasi pageltusiais, netaisyklingos formos ir tarpų, kreivais, nuskilusiais ar nudilusiais dantimis. Tokių pacientų dantys yra sutrumpėję, jautrūs į temperatūros pokyčius.

Estetinio plombavimo pagalba pašalinami tik seni užpildai ar ėduonies pažeisti paviršiai, paliekant sveikus danties audinius. Dėl to estetinė odontologija ypač rekomenduojama tiems, kurie siekia išsaugoti kuo daugiau savo danties audinių. Be to, šis gydymo metodas padeda išleisti sąlyginai mažesnę pinigų sumą už sveikai ir estetiškai atrodančius dantis.

Estetinis plombavimas (kaina nustatoma po konsultacijos su gydytoju Bokštų odontologijos klinikoje) rekomenduojamas įvairaus amžiaus pacientams, nes nudilę dantys būdingi ne tik senyvo amžiaus, bet ir darbingiems, sėkmingiems ir stresą patiriantiems jauniems žmonėms. Šie pacientai neretai susiduria su bruksizmu (dantų griežimu), o šios problemos nesprendžiant, pacientai gali susidurti su žandikaulio sąnario disfunkcija.

Pacientai, kuriems rūpi estetinis plombavimas, jo kaina ir optimalus gydymo rezultatas, turėtų nedvejojant kreiptis į Bokštų odontologijos klinikos gydytojus odontologus, kurie po konsultacijos su pacientu galės atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Kaip tai atliekama?

Geriausi estetinės odontologijos rezultatai pasiekiami pasitelkiant sinoptinės odontologijos principus, kruopštų strateginį gydymo planavimą ir mokslu paremtus gydymo sprendimus.

Estetinis plombavimas atliekamas tiek priekiniams, tiek galiniams dantims. Po estetinės odontologijos gydymo labai svarbu klausyti gydytojo odontologo rekomendacijų ir nurodymų, kurie leis išsaugoti gražią šypseną ilgesnį laiką.

Norint pasiekti idealų estetinį rezultatą būtina visapusiška diagnostika, įsiklausymas į paciento norus ir aukšto lygio specialistų komanda. Svarbi kiekviena detalė ir paciento lūkestis. Kiekvienas atvejis yra skirtingas, todėl reikalaujantis individualaus sprendimo ir naujų rezultatų.

Kodėl rinktis mus?

Estetinės odontologijos paslaugoms mūsų klinikoje skiriamas ypatingas dėmesys. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir pasitelkiame mokslo įrodymais paremtus gydymo principus bei strateginį gydymo planavimą.

Estetinės odontologijos specialistus Europoje sertifikuoja tik Vokietijos estetinės odontologijos sąjunga bei Europos odontologų asociacija. Bokštų odontologijos klinikos vadovas, gydytojas Tadas Koržinskas yra abiejų organizacijų sertifikuotas specialistas, galintis pasiūlyti aukščiausio lygio profesionalų estetinį plombavimą.

Mūsų gydytojai odontologai stengiasi, kad restauruoti dantys būtų kiek įmanoma panašesni į Jūsų natūralius dantis tiek spalva, tiek forma, o naudojamos technologijos garantuotų ilgalaikį rezultatą.

Be to, mūsų klinikoje siūlomas estetinis plombavimas ir jo kaina yra optimali, o pasiekiami rezultatai – aukščiausio lygio ir gerai įvertinti ne tik pacientų, bet ir kolegų. Pacientai, kuriems pas mus atliktas estetinis plombavimas, džiaugiasi geriausiais rezultatais. Geri klientų atsiliepimai apie estetinę odontologiją padeda mums judėti pirmyn.

Tikslas, dėl kurio mes dirbame – tai patenkintas pacientas su tobula šypsena.

Jei Jus domina profesionalus estetinis plombavimas, kainos arba kyla daugiau klausimų, prašome kreiptis į Bokštų odontologijos kliniką tel. nr. +37067954040 arba el. paštu info@implantavimas.lt, kur gausite visus atsakymus.Panašūs straipsniai: