Sedacija (anestezija)

Sedacijai odontologijoje naudojami vaistai, kurie padeda pacientams atsipalaiduoti dantų gydymo metu. Tai nėra bendroji nejautra (pilna narkozė). Pacientas yra nemiegantis, bet atsipalaidavęs, nejaučia baimės, arba miega taip, kad iš miego lengvai pažadinamas. Pacientas nesirūpina, kas vyksta aplinkui, procedūros visiškai arba iš dalies neatsimena, išvengia streso, skausmo ir kitų nemalonių pojūčių odontologinių procedūrų metu. Dantų gydymas be skausmo – tai kasdienė mūsų klinikos gydytojų praktika.

Mūsų tikslas – patenkintas pacientas, dėl to darome viską, kad odontologinės procedūros sukeltų kuo mažiau diskomforto. Sedacija turi būti parinkta pagal individualius poreikius ir procedūros pobūdį. Sedacija yra visiškai saugi, jei ją atlieka kvalifikuotas gydytojas anesteziologas reanimatologas, kartu su patyrusiu gydytoju odontologu.

Mūsų gydytojai specialistai suteiks visas reikiamas rekomendacijas ir patarimus, kaip elgtis prieš taikomą sedaciją ir po jos, kad viskas vyktų sklandžiai ir be komplikacijų.

Intraveninė anestezija atliekama vaistus leidžiant į veną. Plonas intraveninis kateteris įvedamas į paviršinę veną paciento rankoje. Jei pacientas bijo adatos dūrio, prieš tai jiems duodama išgerti medikamentą, kuris pacientą nuramina. Bendros nejautros metu medikamentai švirkščiami į veną taip, kad būtų komfortabilu tiek pacientui, tiek gydytojui odontologui. Intraveninės sedacijos odontologijoje metu paciento būklę stebi kvalifikuotas gydytojas anesteziologas reanimatologas, kuris stebi paciento širdies darbą, arterinį kraujo spaudimą bei deguonies koncentraciją kraujyje.

Jeigu Jus domina profesionalios odontologo paslaugos su sedacija, jų kaina arba kyla daugiau klausimų, nedvejodami kreipkitės į Bokštų odontologijos kliniką tel. nr. +37067954040 arba el. paštu info@implantavimas.lt


Panašūs straipsniai: