Žandikaulio sąnario disfunkcijos gydymas

Smilkininio apatinio žandikaulio sąnariai – tai tarp ausų ir skruostų esantys sąnariai, jungiantys smilkininius kaukolės kaulus su apatinio žandikaulio kaulais. Tai – vieni svarbiausių kramtymo bei veido judesių procesuose dalyvaujantys sąnariai.

Neretai apatinio žandikaulio sąnario sutrikimai pacientams nulemia skausmą ir diskomfortą, dėl to prireikia žandikaulio sąnario sutrikimų gydymo. Vienintelėje Bokštų odontologijos klinikoje diagnozuojami ir gydomi smilkininio apatinio žandikaulio sąnario sutrikimai.

Bokštų odontologijos klinikos gydytojai burnos chirurgai yra pasiruošę padėti Jums net ir sudėtingiausiais žandikaulio sąnario sutrikimų atvejais.

Apatinio žandikaulio sąnario disfunkciją gali sukelti dantų griežimas (bruksizmas), netaisyklingas sąkandis, infekcijos, traumos, artritas ir kitos priežastys. Šie žandikaulio sąnario sutrikimai išsivysto dėl įvairių priežasčių, dėl to diagnozuoti ir paskirti gydymą galima tik kompleksinių sprendimų pagalba.

Kada kreiptis pagalbos?

Dažniausiai dėl apatinio žandikaulio sąnario sutrikimų gydymo kreipiasi 20-40 metų pacientai, besiskundžiantys žandikaulio skausmais, ribotais jo judesiais, „užstringančiu“ žandikauliu, traškėjimu, netgi skausmu arba spaudimu ausyse (kurio ausų, nosies ir gerklės ligų gydytojai negali identifikuoti).

Jeigu diskomfortą ar skausmą apatinio žandikaulio sąnario srityje pacientas jaučia ilgiau nei mėnesį – vertėtų pasirodyti gydytojui burnos chirurgui. Po apžiūros gydytojas įvertins, ar pacientui tikrai yra žandikaulio sąnario disfunkcija ir kokiu būdu ją reikėtų gydyti.

Kaip gydomos žandikaulio sąnario ligos?

Apatinio žandikaulio sąnario ligų gydymas gali būti konservatyvus arba chirurginis. Bokštų odontologijos klinikos gydytojai parinks optimaliausią gydymo būdą, atsižvelgdami į individualią paciento situaciją, požymių ir atliktų tyrimų atsakymų visumą.

Jeigu Jus domina profesionalios odontologo paslaugos, jų kaina arba kyla daugiau klausimų, nedvejodami kreipkitės į Bokštų odontologijos kliniką tel. nr. +37067954040 arba el. paštu info@implantavimas.lt.


Panašūs straipsniai: