Bokštų odontologijos klinika

Odontologijos klinika Klaipėdoje

Apie mus

Bokštų odontologijos klinika – ilgametę patirtį ir tradicijas turinti odontologijos klinika, kurioje dirba Lietuvoje ir užsienyje pripažinti specialistai.

Klinika garsėja jaukia aplinka, o joje dirbantys gydytojai – moderniu požiūriu į šiuolaikinę odontologiją. Galime garantuoti, kad pirmas klinikoje sutiktas žmogus Jums nusišypsos, o gydytojo konsultacija nustebins profesionalumu. Mums svarbus kiekvienas pacientas!

 

 

Kompleksinis gydymas

Bokštų odontologijos klinikoje suderinta moderniausia odontologinė technika su gydytojų patirtimi. Pasaulinės praktikos pavyzdžiai, tarptautinėje bendruomenėje įvertinti specialistai ir geri pacientų atsiliepimai ne vienerius metus mus padaro lyderiaujančia odontologijos klinika Klaipėdoje.

Bokštų odontologijos klinika Klaipėdoje kiekvienam pacientui taiko nuodugnų kramtomojo organo būklės įvertinimą, strateginį gydymo planavimą, leidžiantį optimaliausiai išnaudojant laiką ir sąnaudas pasiekti geidžiamo rezultato.

Tarptautiniai įvertinimai

Tai vienintelė Baltijos šalyse odontologijos klinika, kuriai suteiktas „ProArch Centre of Excellence“ vardas. Europoje tokių mažiau kaip 50. Taigi dantų implantavimo srityje esame lyderiai.

Bokštų odontologijos klinikoje (Klaipėdoje) dirba sertifikuotas funkcijos mokslo ir dantų estetikos specialistas, baigęs mokslus Vokietijoje ir dirbęs Frankfurto klinikos eksperimentinio dantų implantavimo vadovu, gydytojas odontologas, burnos chirurgas Tadas Koržinskas, kurio aukščiausio lygio išsilavinimas ir ilgametė patirtis suteikia pacientams galimybę pasiekti geriausio įmanomo gydymo rezultato.

Mes stiprūs ir endodontijoje - esame pirmasis endodontinės mikrochirurgijos centras ne tik Lietuvoje, bet ir ne mažiau kaip 1000 km atstumu.

Profesionalumas

Bokštų odontologijos klinikos darbuotojai nuolat tobulinasi įvairiuose profesiniuose kursuose ir kelia kvalifikaciją tarptautiniuose mokymuose. Kaip teigia klinikos vadovas, gydytojas TADAS KORŽINSKAS, klinikos stiprybė – modernumas ir nuolatinis tobulėjimas. Todėl Bokštų odontologijos klinika pacientams siūlo naujausius mokslo įrodymais paremtus sprendimus, vertinamus pasaulinėje odontologų bendruomenėje.

Klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos gydytojai odontologai, ortopedas, burnos chirurgas, endodontologė, periodontologė, mikrochirurginės endodontijos specialistė, anesteziologas-reanimatologas, burnos higienistė, dantų technikai. Ne tik Klaipėdoje, bet ir Vakarų Lietuvoje sunku būtų rasti tiek patyrusių specialistų vienoje vietoje.

Patirtis

Daugiau nei 20 metų Klaipėdoje veikianti odontologijos klinika siūlo visas odontologijos diagnostikos ir gydymo paslaugas. Mūsų moderni technika suderinta su gydytojų patirtimi leidžia tikėtis ypatingai gerų rezultatų. ,,TOBULOS JŪSŲ ŠYPSENOS'' - tai tikslas, dėl kurio dirbame.

O viskas prasideda nuo meilės profesijai ir pagarbos pacientui.

Jei Jus domina profesionalios odontologo paslaugos, kreipkitės į Bokštų odontologijos kliniką tel. nr. +37067954040 arba el. paštu info@implantavimas.lt ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.